Setup Polini corsa 70cc

Téma pro skútry s motory Minarelli

Moderátoři: Mikys, TUNER, LuckyGhost, Scooter-Tuning.cz Team

pasini
Nově příchozí
Nově příchozí
Antispam: ano

Setup Polini corsa 70cc

Příspěvekod pasini » 09 zář 2014 16:25

Zdravím,všichni.Mám takový problém ,mám aprilia sr LC minarelli a ted jsem ho dodělal myslím co se tuningu týče!Stručně načrtnu setup:Válec Polini Corsa 70cc,klika Top racing performance,ložiska Stage6 SKF C4 plastová klec+gufera,laděný výfuk hebo perfomer,karbanátek delorto 19mm,airbox s malossi vložkou a odstraněným kolínkem nasávání,vodní pumpa stage6,karbonové klapky sání polini,varec malossi multivar,spojka fly cluch malossi +zvon malossi.Vše chodí a funguje jen by mě zajímalo nemáte tu někdo stejný válec a podobný setup??tryska v karburátoru 91 svíčka světlá cihla válečky 4,7g.Neměl bych jít s válečkama níž???Myslím tak 4,1g??Druhá věc když se chci na semaforech rozjed na plný plin tak se to dusí chcíoá nechce jet musím povolit plyn a pozvolně ho otáčet!!!To samé i při jízdě na plný plyn když držím půl plynu nebo plnej a povolím ho a hned zase otevřu přestane jet jako když dojde benzín musím párkrát rychle zasebou vrkat plynem a zase se chytne a jede okco myslíte nemůže to být špatně nastavená jehla??Je na origo místě nic jsem s ní nedělal prosím radu!!Jinak víkon před zajetím hned po poskládání a s 5,1g válečky mám na grafu 11,2 koně při 10063rpm díky

alcatelko
Junior
Junior
Skútr: piaggio zip lc
Výkon [hp]: 15
Kontaktovat uživatele:

Re: Setup Polini corsa 70cc

Příspěvekod alcatelko » 10 zář 2014 07:59

typol by som to na zle nastaveny vzdusnik, pripadne kombinaciu ihla a vzdusnik, valceky kludne aj 4g...
......... www.50cm3.eu ........

pasini
Nově příchozí
Nově příchozí
Antispam: ano

Příspěvekod pasini » 11 zář 2014 15:32

No dík za radu skusím ten vzdušník a uvidí se!A ty válečky mám dát 4,1g??Nesníží se mi max rychlost??díky

alcatelko
Junior
Junior
Skútr: piaggio zip lc
Výkon [hp]: 15
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod alcatelko » 16 zář 2014 12:59

ked su spravne valceky rychlost sa neznizi...znizi sa len vtedy ak su moc lahke a nevedia pretlacit kontrastku...rovnako ako tazke valceky nezvysia maximalku na ukor zrychlenia...to su myty ktore koluju u tych co netusia ako funguje variator...idealne valceky mas vtedy ked pri akceleracii (30-80km/h...cca zalezi od prevodov atd, skratka vtedy ked pracuje vario) su otacky motora stabilne a hybu sa v rozmedzi tak 100-200 otacok...ak otacky padaju su valceky tazke...ak motor vela toci ale rychlost nestupa su moc lahke (idealne je urobit fixkou znacky na vario ze pokial vylieza remen a tym padom vies ci ti ho uplne otvara)
......... www.50cm3.eu ........

eddie29
V plenkách
V plenkách
Skútr: f 15 firefox a F12
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod eddie29 » 17 zář 2014 00:13

Cau, ja mel corsu trosku upravenou, jinak setup stejnej jak ty. Vlastne jeste vyfuk byl yasuni c16. Karbec jsem mel 21mm a valecky jsem jezdil 4,5g na multivaru. Rozjezdy jsem mel v pohode, ale pri plnym plynu mi to vynechavalo, presne jak pises, musel jsem pustit a parkrat protocit a pak to zase jelo. Rozebral jsem kvuli tomu snad uplne vsechno a na nic jsem nemohl přijít. Pak jsem jenom tak zkusil vymenit karbec a najednou bylo po problemu. Starej jsem nechal ultrazvukem vycistit a nekolikrat jsem ho rozebral, ale kdyz jsem ho dal na skutr tak to proste delalo tohle. Karbec byl predtim v pohode pres rok u kamose, tak nevim co se tam v nem stalo, ale pomohla mi vymena...
polini corsa 70ccm,dellorto 21,YASUNI CARRERA 16,stage 6 torque control,STAGE 6 HPC, malossi multivar,Malossi x special,Klapky Malossi MHR VL14 45°

Zpět na “Skútry s motory Minarelli”