Graf škody 130......)))))

Výkonostní křivky Vašich skútrů patří sem.

Moderátoři: Mikys, TUNER, LuckyGhost

Alan
Moderator
Moderator
Skútr: Gilera DNA,Runner
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Alan » 11 čer 2007 13:47

já jsem tam jel taky za fireblaidem
1st:Yamaha TDM 850
2nd:Gilera Runner SP 50
ex:Gilera DNA 125-MRKEV-trocha od Malossi
Thanks to Cheazy
Obrázek

TUNER
Moderator
Moderator
Skútr: Malaguti F12
Výkon [hp]: 7
Antispam: ano
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod TUNER » 11 čer 2007 15:44

Kuaaaa,jste měli zastavit a aspoň bych vás obral o nějaké penízeeee....)))))...a poznal Kačuli osobně.....k*a,tak příště to snad vyjde.... ;-)
Můj mazel je Škoda 130 - 1,8 T.........ostatní je druhořadý :mrgreen:

F12 ready to race

PRODEJ http://forum.scooter-tuning.cz/viewtopi ... 11&t=17426

Ninjaman
Nově příchozí
Nově příchozí
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Ninjaman » 11 čer 2007 23:04

...jooo Zelenka, krasny to dilo...uz pred 2-ma rokama jsem ji obdivoval v Plasich :)

Obrázek

...ta barva je perfekt, moc ji slusi...uuuplna Skodasaki :wink:

TUNER
Moderator
Moderator
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod TUNER » 12 čer 2007 15:34

Ninjaman píše:...jooo Zelenka, krasny to dilo...uz pred 2-ma rokama jsem ji obdivoval v Plasich :)

Obrázek

...ta barva je perfekt, moc ji slusi...uuuplna Skodasaki :wink:

Fakt joooo,tak to píšeš akorát...tuhle sobotu jsou Plasy zase a já se tam po roční přestávce chystam,protože je tam soutěž EMMA....tak se stav na pokec... ;-)

F12 ready to race

Xlukas.cz
Starší žák
Starší žák
Kontaktovat uživatele:

Re: Graf škody 130......)))))

Příspěvekod Xlukas.cz » 12 čer 2007 17:51

TUNER píše:Tak sice to neni scoot,ale tohle je rubrika grafy výkonu tak to sem taky dam..... ;-)
Je to výkon na motoru,na kolech bude míň... ;-)

hmmm, taky mam jit na brzdu, ale nejak to nevychazi casove :-(, protoze jsu v praze a brzda v bratislave :cry: . tvrdil, ze by me to mel jeste doladit. papirove me zvedl vykon o 40% a tocivy moment si uz nepamatuju. ale je to poznat pri predjizdeni i pri jizde do kopce. az budu mit (nejdriv za mesic) nejaky grafik, tak ho tu na foru urcite uvidite. pomer vykon vaha s mym originalnim cdi motorem mam 0,0525, coz se s tvym 0,1048 jaksi neda srovnavat ;-)

ale mas teda v prestavbe zdatneho konkurenta ;-) http://www.tuningscene.cz/pictures_tscars/photos/AK47/popis.html
Piaggio X9 125, 2001 :arrow: nast?íkané plasty, otev?ený vzduchový filtr, ?emen Malossi kevlar, pneu Pirelli GTS24

mohlo by být :arrow: variátor, spojka, p?evody, tryska, ... :wink:

TUNER
Moderator
Moderator
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod TUNER » 12 čer 2007 18:03

Nevim co to je za čísla,ale počítá se váha/výkon...Takže cca 1050 kg/160 PS - cca 6,6 kg/PS
Jinak co ty máš za vozidlo? Proč chceš jezdit do Bratislavy,když je brzda na Jarově nebo u Radima v Děčíně...???
AK 47 znam,znam ho od začátku co to staví.Dokonce je to postavený z auta co mu prodal kamarád.
Je to hezký auto,hezky zpracovaný,ale muj styl je trošku odlišnej...Raději mam něco nenápadnýho co nepoutá tolik pozornost. ;-)

PS : Víš že AK 47 bude v klipu zpěvačky Rihanny nebo jak se to píše? Vybrali 2 auta z Čr a natáčeli to u Prahy a u Příbramy...klip by měl běžet někdy letos na MTV...tak jsem na to sám zvědavej... ;-)

F12 ready to race

Xlukas.cz
Starší žák
Starší žák
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Xlukas.cz » 12 čer 2007 18:18

:oops: :oops: :oops: :oops: :oops: jeeee, ja sem si to spletl ... pardooonn. pocital sem to opacne vykon kw/vaha :-(
hmm, ja to znam v kw - 42 kw, tj 55PS :?:
mam smarta, sak uz tu na foru jednou je.
do bratislavy proto, protoze to mam v cene precipovani. jen sem si sebou blbec nevzal prirucku a nevedeli sme, ktera pojistka je od esp, aby to mohl vyzkouset.
kolik tady stoji brzda?

ja ho teda neznam. videl sem jeho puvodni vytvor tu 100. jezdil s tim naproti me byvale k jednomu. mozna tam s tim jezdil uz novy majitel. jednou sem se za nema byl podivat u intersparu - mivaji tam pravidelne srazy. trochu me zklamalo, ze na fotkach ty auta vypadaji skvele, ale pri pohledu z blizka ... :-( bohuzel jsem detailista. zase jasne, delaji si to vsechno sami. tuto novou prestavbu sem sledoval na internetu. a netrpelive cekal na kazde nove fotky. na neco takoveho musi byt clovek sikovny - zrucny, mit zazemi a penize. holt to ja nemam, takze do tuningu nejdu a jen tise zavidim. sem se premohl a nechal si to teda cipnout a druha vec, ze sem na auto dal 25 mm podlozky. jinak zatim neuvazuju o necem dalsim. chtel bych mozna decentne zatmavit okna, ale ... z folii se me zveda zaludek, kdyz vidim, jak je to leckdy blbe udelane a na krajich taky videt a na ten druhy zpusob ... drahe :-( (nebo ne?)
Piaggio X9 125, 2001 :arrow: nast?íkané plasty, otev?ený vzduchový filtr, ?emen Malossi kevlar, pneu Pirelli GTS24

mohlo by být :arrow: variátor, spojka, p?evody, tryska, ... :wink:

TUNER
Moderator
Moderator
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod TUNER » 12 čer 2007 19:19

1 kW = 1,36 PS
1 PS = 0,74 kW
42 kW = 57 PS ;-)

Brzda v Děčíně stojí dle dohody.S Radimem je dobrá domluva a je to fajn kluk..mě udělal super cenu ;-)
V Praze stojí 1900,- bez DPH
http://www.srba.cz/index.php?action=section&id=3183
Jinak pokud víš tak Adam si to auto sám nestavěl,ale akorát to navrhnul a financoval...drtivou většinu práce dělali jiný řemeslníci...v tom je taky mezi Zelenkou a jeho autem rozdíl....Já to stavěl 4 roky ve volnejch chvílívh doma v garáži bez jedinýho sponzora a proto taky mam k autu osobní vztah než kdyby mi ho postavil někdo na zakázku... ;-)
Okna mam natonovaný a vyšlo mě to na 2500,- komplet kromě předního okna který se nedělá. Ale přivezl jsem jim tam skla už vyndaný...a ten samej den jsem si to odvezl... ;-)

F12 ready to race

Jimmi
Nově příchozí
Nově příchozí

Příspěvekod Jimmi » 11 říj 2007 18:03

chlapy řeknu vám že ještě něco krásnějšího jsem newiděl doopravdy pěknej kousek toto autíčko tunere :)

Robinsson
Nově příchozí
Nově příchozí
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Robinsson » 15 zář 2008 21:09

Nice car tohle. Moc se mi líbí ten styl decentní tuning kterej sice nepoutá pozornost, ale je to pěkně uhlazený. A hlavní podvozek a motor je dost dobrej. To se mi líbí víc než nějaký oplastovaný bestie s 1.2 pod kapotou. :bravo: Jen tu převodovku vychytat. U šade je dost blbý že z něčeho jinýho tam těžko nacpeš.

TUNER
Moderator
Moderator
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod TUNER » 22 zář 2008 08:59

Ono převodovka se tam dá nacpat třeba z rencka nebo VW....ale to by se muselo ještě řezat do kastle aby se tam vešla a to se mě osobně zatim nechce.. ;-)
Teď už je tam pátej kus,ale přes zimu to budu zase asi měnit protože to je seriovka a už mam hotovou jednu delší,tak jí tam asi vrznu... ;-)

F12 ready to race

speedy.kh
Mladší žák
Mladší žák
Skútr: Speedfight 2
Výkon [hp]: 13
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod speedy.kh » 22 zář 2008 14:05

pro TUNERa je meneni prevodovky bezna rutina :lol: :lol:
Peugeot Speedfight 2 - Giannelli Reverse,Hebo Manston,Stage6 HPC, DO 19mm,S6 převod +22%,Motoforce Racing, Doppler Boost Bottle,Pollini ECO kit,Větrák Stage6, kotouc SSP Wave, Lexus LED Style..
To vše asi 13HP

Robinsson
Nově příchozí
Nově příchozí
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Robinsson » 22 zář 2008 16:51

chlape ty seš blázen ja tě obdivuju.

TUNER
Moderator
Moderator
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod TUNER » 22 zář 2008 19:04

No rutina....už mě to ani nebaví....protože to neni zase tak jednoduchý jako kdyby tam byl seriovej motor....tak když vim že to budu dělat,tak už jsem dopředu celkem otrávenej..... Ale beru to jako nutný zlo,když tam chci mít ten výkon,ale hlavně točivej moment jakej tam je...
Chtěl jsem odjezdit tuhle,ale když jsem byl v srpnu se škodkou v Maďarsku na mezinárodnim srazu vozů Škoda v Gyoru.... (z Plzně do Gyoru cca 500 km) Tak na dálnici je ten pátej stupeň pro tenhle motor prostě moc krátkej.... Buď to chce šestku a nebo delší 4 a 5ku jako budu mít teď 2 převodovky který budu mít do rezervy.. ;-)
Jinak neznam nikoho jinýho s takhle upravenou škodou,kdo by jezdil po ose a navíc takovýhle štreky....všichni poserové to tahají na podvalu,takže to postrádá pak smysl takový auto stavět a pak si s nim ani pořádně nezajezdit a neužít legraci... ;-)
....viz třeba AK47 a další TUNING skvosty který pak mají hodnotu těžítka..............

F12 ready to race

Robinsson
Nově příchozí
Nově příchozí
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Robinsson » 22 zář 2008 19:21

to je jasný, ani u serie to není žádná zabava měnít převodovku. Kor když tam máš takovej motor to už asi nejsou 4 dratky a 2 hadičky a motor ven :-D A jestli s tim i takhle jezdíš, tak to koukám pravě že většina to jen taha po srazech. :bravo:

Zpět na “Grafy výkonu”