Aprilia SR 50 Ditech, po dlhsej jazde cukanie, strielanie...

Tak jsme zde vytvořili forum pro Slovenské návštěvníky našeho fora.

Moderátoři: Mikys, TUNER, Scooter-Tuning.cz Team

matoLaco
Nově příchozí
Nově příchozí
Antispam: ano

Aprilia SR 50 Ditech, po dlhsej jazde cukanie, strielanie...

Příspěvekod matoLaco » 10 čer 2014 09:54

Zdravim pani,
snazil som sa najst riesenie na moj problem na nete v SR aj CR(na SR forume som to tiez skusal, ale bez riesenia), ale nikto nemal podobny problem ako ja(asi). To ze som si poriesil Ditech a ze je to problem som zistil neskoro, tak to ru radsej neriesme :-D.
Mam problem, ked idem dlhsie, a motor je uz zohriaty, tak pri uvolneni plynu ako keby prestal reagovat na plynovu packu, ale neskape a po par sekundach ide, resp troska trhne, streli do vyfuku ale proste ide dalej.

Teplotu mam OK, teda v polovici ukazovatela
Nova sviecka
Rocnik 2003
Startuje ako hodinky

Ked sa mam priznas som v tejto teme absolutny novacik, tak ak mate nahodou niekto nejake tipy, alebo vlastne skusenosti rad by som privital info k teme ;)

Medzi tym ako som sem napisal som spravil diagnostiku tak, ze som vymazal chyby, pojazdil v kuse cca 2hodky s poriadnou zatazou(dvaja). Zavada sa prejavovala stale, ale na chybach RJ sa to neprejavilo, pamat ostala cista.

Co mam ja pocit ze by mohol byt problem je neorginal vyfuk (vid foto) a ako keby uberal vzduch ked sa prehreje, alebo nieco take. Kedze som lajik a nechcem vymenit polku skutru a zavadu nevyriesit, tak by som Vas chcel poziadat o dobru radu(okrem predaja :-D)

Dakujem moc.
Přílohy
vyfuk-sml.jpg
vyfuk-sml.jpg (243.03 KiB) Zobrazeno 6956 x

travex
Mladší žák
Mladší žák
Skútr: Yamaha SRX4
Výkon [hp]: 22
Kontaktovat uživatele:

Re: Aprilia SR 50 Ditech, po dlhsej jazde cukanie, strielanie...

Příspěvekod travex » 24 čer 2014 10:19

matoLaco píše:Zdravim pani,
snazil som sa najst riesenie na moj problem na nete v SR aj CR(na SR forume som to tiez skusal, ale bez riesenia), ale nikto nemal podobny problem ako ja(asi). To ze som si poriesil Ditech a ze je to problem som zistil neskoro, tak to ru radsej neriesme :-D.
Mam problem, ked idem dlhsie, a motor je uz zohriaty, tak pri uvolneni plynu ako keby prestal reagovat na plynovu packu, ale neskape a po par sekundach ide, resp troska trhne, streli do vyfuku ale proste ide dalej.

Teplotu mam OK, teda v polovici ukazovatela
Nova sviecka
Rocnik 2003
Startuje ako hodinky

Ked sa mam priznas som v tejto teme absolutny novacik, tak ak mate nahodou niekto nejake tipy, alebo vlastne skusenosti rad by som privital info k teme ;)

Medzi tym ako som sem napisal som spravil diagnostiku tak, ze som vymazal chyby, pojazdil v kuse cca 2hodky s poriadnou zatazou(dvaja). Zavada sa prejavovala stale, ale na chybach RJ sa to neprejavilo, pamat ostala cista.

Co mam ja pocit ze by mohol byt problem je neorginal vyfuk (vid foto) a ako keby uberal vzduch ked sa prehreje, alebo nieco take. Kedze som lajik a nechcem vymenit polku skutru a zavadu nevyriesit, tak by som Vas chcel poziadat o dobru radu(okrem predaja :-D)

Dakujem moc.

mas tam vyfuk, co tam nepatri, potreboval bys asi doladit aspon tlak paliva.... taky doporucuju prehrat mapy v ridici jednotce za min. verzi 2.8.3... vice info najdes na apriliaforu v americe... doporucuju pohledat tam.
Peugeot Satelis 250RS
bylo: Peugeot JetForce TSDI 70ccm

Servis skutru, specializace na Peugeot TSDI a EFI, programovani ECU a imobilizeru (Peugeot, Piaggio, Aprilia, Gilera), kodovani MASTER klice pri ztrate.

matoLaco
Nově příchozí
Nově příchozí
Antispam: ano

Re: Aprilia SR 50 Ditech, po dlhsej jazde cukanie, strielanie...

Příspěvekod matoLaco » 29 čer 2014 12:33

Vdaka za info, skorej by som asi volil variantu dat tam orig vyfuk, nemam zaujem sa v tom vrtat najma ked s tym povacsine byvaju problemy ak sa cokolvek meni.
Ak mi vies poradit za kolko sa da asi tento vyfuk co tam mam predat a na aky typ scootra je vhodny?
Diky.

Zpět na “Celé SVK”