Android - pridani tachometru do onboard videa?

Vše co se motá kolem počítačů, her, mobilů a elektroniky

Moderátoři: Mikys, TUNER, Alan, Scooter-Tuning.cz Team

Aprileček
Mladší žák
Mladší žák
Skútr: Rox 70
Výkon [hp]: 7

Re: Android - pridani tachometru do onboard videa?

Příspěvekod Aprileček » 11 srp 2012 21:48

No já ted koupil Sony Xperia U, která natáčí právě HD ready čili 1280x720 a musim říct, že je to super :D ( pokud se tedy bavíme o mobilech a nesrovnáváme to s kamerou) Ale stejně asi spíš půjdu do Xperie P, která už natáčí Full HD 1920x1080. Tak kdyby jsi měl zájem o to Učko, tak se klidněš ozvi :D :D

Jinak když se tu tak bavíme o aplikací na Android, tak dobrá je PumpDroid ( vyhledá to benzínky podle tvých kritérii, třeba 10 nejbližších atd.. a napíše ti to všechny udaje o benzínce, cena paliv, otevírací doba atd.. + stačí kliknou a hned tě to na konkrétní benzínku začne navigovat ) Nebo další blbůstka je Shazam :D

Mr.Voza
Starší žák
Starší žák
Skútr: Aprilia SR50

Příspěvekod Mr.Voza » 12 srp 2012 12:52

Xperia U vypada zajimave, ale nema slot na kartu, a jenom 8GB pameti - docela nevyhoda... vzhedove se me taky moc nelibi... Vyhovuje me HTC, takze muj pristi mobil bude nejspis taky HTC, ale jak jsem psal - Wildfire S me zatim staci a jeste nevim kdy a co budu dalsiho v budoucnu kupovat... zatim jsem nekoumal, jestli by me sedla i jina znacka... kazdopand ale dik za nabidku...

Jo, ten PumpDroid vypada zajimave... v praci hodne jezdim, takze ho zkusim nainstalovat a testnu ho :bravo:
Aprilia SR50, Motor Minarelli Horizontal, Klika MFC Racing, Válec Malossi Sport 70ccm, Lauf S6 Pro Replica, Karbec DO19mm BE, klapky MFC Racing, Vário Malossi Multivar, Řemen Polini, Spojka S6 Torque control + Zvon WingCooler, Vodní pumpa S6 SSP

VESPa.
Mladší žák
Mladší žák
Skútr: Gilera Runner 200VXR
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod VESPa. » 12 srp 2012 13:37

Pumpdroid jsem odinstaloval pote, co jsem data od nás dával jen já! Minus.
Derbi hunter, 70ccm, laděný výfuk, variátor mallosi, dálkový start, spojka hebo.
Gilera Runner 200 VXR, variator mallosi, zadni čiré světlo nexus od STR8, allu nášlapy Runner.
http://www.hjt.clanweb.cz
http://vespik.rajce.idnes.cz/Muj_mazel/

Mr.Voza
Starší žák
Starší žák

Příspěvekod Mr.Voza » 13 srp 2012 07:06

:lol: :lol: :lol:
Aprilia SR50, Motor Minarelli Horizontal, Klika MFC Racing, Válec Malossi Sport 70ccm, Lauf S6 Pro Replica, Karbec DO19mm BE, klapky MFC Racing, Vário Malossi Multivar, Řemen Polini, Spojka S6 Torque control + Zvon WingCooler, Vodní pumpa S6 SSP

Aprileček
Mladší žák
Mladší žák
Skútr: Rox 70
Výkon [hp]: 7

Příspěvekod Aprileček » 13 srp 2012 14:43

To Vespa - nějak nechápu co myslíš těmy daty ? Vždyť všechny informace to stahuje z internetu, takže práve moc nevím o čem mluvíš, ale rád se přiučím. :bravo:

Mr.Voza
Starší žák
Starší žák

Příspěvekod Mr.Voza » 13 srp 2012 14:50

Aprilecek: No nekdo tam ty data (ceny apod.) musi aktualizovat a u PumpDroidu to delaj prave sami uzivatele... takze kdyz to pak ve Vespove okoli dela jenom Vespa, tak je mu a aplikace k nicemu :lol:

eddie29
V plenkách
V plenkách
Skútr: f 15 firefox a F12
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod eddie29 » 13 srp 2012 15:39

No a na ten internet to dávají uživatele Te aplikace:-) to jsi nevěděl?

Odesláno z mého GT-I9300
polini corsa 70ccm,dellorto 21,YASUNI CARRERA 16,stage 6 torque control,STAGE 6 HPC, malossi multivar,Malossi x special,Klapky Malossi MHR VL14 45°

VESPa.
Mladší žák
Mladší žák
Skútr: Gilera Runner 200VXR
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod VESPa. » 13 srp 2012 15:59

Přesně tak k ničemu a co jsem četl diskuzi k programu, tak je i hodně uživatelů co posílají fake data.
Derbi hunter, 70ccm, laděný výfuk, variátor mallosi, dálkový start, spojka hebo.
Gilera Runner 200 VXR, variator mallosi, zadni čiré světlo nexus od STR8, allu nášlapy Runner.
http://www.hjt.clanweb.cz
http://vespik.rajce.idnes.cz/Muj_mazel/

Mr.Voza
Starší žák
Starší žák

Příspěvekod Mr.Voza » 09 čer 2013 20:06

Ozivim tohle tema a hodim sem link na onboard videa, ktery jsem na zackatku tohohle tematu slibil - tady jsem na podobny videa zalozil novy tema: viewtopic.php?f=9&t=17938&p=274465#p274465

Zpět na “IT Sekce”