Návrh na zlepšení fóra

Začínáme znovu

Moderátoři: Mikys, TUNER, Scooter-Tuning.cz Team

pepas
V plenkách
V plenkách
Skútr: Gilera Runner,ČZ 502
Kontaktovat uživatele:

Re: Návrh na zlepšení fóra

Příspěvekod pepas » 10 črc 2011 11:06

No novy desing je celkem vkusny, ale nenasel jsem tlacitko oznacit vsechna temata jako prectena. Blbe koukam nebo to tu ted neni?

na.wall.booty
Nově příchozí
Nově příchozí
Skútr: čajna
Výkon [hp]: 96
Antispam: ano

Příspěvekod na.wall.booty » 10 črc 2011 12:39

jo, je to pěkné, takové "luxusnější" :) jen koukám, že mi tu teďka nějak nefungujou smajlíci, jakože na něj kliknu ale jeho kód se nezkopíruje do textu.. jde to jen když si dám zobrazit další smajlíky. mj. ty 3 ozubená kolečka by se netočila! :-D :-D

edit: tak koukám že už o těch smajlíkách mikys psal. příště budu radši číst všechno :roll:
s6 streetrace, gianelli extra, DO 17,5 mm

Mikys
Administrator
Administrator
Skútr: 4 ks
Výkon [hp]: moc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Mikys » 10 črc 2011 13:50

retron píše:no ale to je na dalsi tri zbytecne kliky lezt do profilu
u te stare klasiky je to hned ve druhem radku pod hlavnim menu a nemusim nikam preklikavat

Ok, tak to přidám asi do panelu ne? Tam pod možnost zobrazit vlastní příspěvky dám i nový :wink:

VESPa. píše:Novej design se mě líbí moc, ale co takhle přispůsobit automaticky řířku stránky dle uživatelova rozlišení? Mám 22 monitor 16:9 a tohle je na můj vkus dost úzký.

To už jsem rozebíral s milošem, to je nějaký divný, protože nastavený je to snad plovoucí, ale nějak to nefunguje :(
Mám sice 24" 16:10 a je to taky uzoučký no.... Ale pro netbooky je to zase velký :D tak snad se to podaří doladit.

pepas píše:No novy desing je celkem vkusny, ale nenasel jsem tlacitko oznacit vsechna temata jako prectena. Blbe koukam nebo to tu ted neni?

Ha! Díky, mrknu na to

na.wall.booty píše:jo, je to pěkné, takové "luxusnější" :) jen koukám, že mi tu teďka nějak nefungujou smajlíci, jakože na něj kliknu ale jeho kód se nezkopíruje do textu.. jde to jen když si dám zobrazit další smajlíky. mj. ty 3 ozubená kolečka by se netočila! :-D :-D

edit: tak koukám že už o těch smajlíkách mikys psal. příště budu radši číst všechno :roll:

To jsem všechno psal, takže chybama se člověk učí, ale jsem rád, že nejsem jedinej kdo si všimnul chyb :lol:
P. ZIP SP 1998 - Nějaká obyčejná 70cc
P. ZIP SP 2000 - Závodní série
G. Runner VXR 2008 - polini vario, ale vyhlížím výfuček

http://www.realcentrum.cz

Používám RASPBERRY Pi :)

Aprileček
Mladší žák
Mladší žák
Skútr: Rox 70
Výkon [hp]: 7

Příspěvekod Aprileček » 10 črc 2011 16:34

Jediný co mě štve, že je tady na foru dost mrtvo :( Nevím jak to bylo dřív, ale mohlo by to být lepší :)

Namik202
Moderator
Moderator
Skútr: piaggio NRG
Výkon [hp]: 000
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Namik202 » 10 črc 2011 18:11

ty časy jsou asi už bohužel pryč, kdysi tu to bylo plný, pořád zahlcený email od forka, že ten a ten odpověděl na téma.
- ale v tuhle dobu je to možná i tím, že jsou prázdniny a nimi spojující se dovolené :-)
Obrázek
Prodám své NRG-Cenovka 14 000Kč

Radek
Dorost
Dorost
Skútr: Speedfight 2 LC
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Radek » 10 črc 2011 19:55

Já nevim no nemam moc rád změny, nejradši bych byl kdybych si to mohl někde v nastavení vrátit jak to bylo, ale je to asi o zvyku, nejhorší je se zorientovat kde co je a docela mě vadí ty avatary na druhé straně.Jo a ještě jsem nenašel kde je zobrazit nové příspěvky.
Peugeot Speedfight 2 LC
Válec Polini Sport 70 ,Klika Hebo Sport Performance, CDI Stage6, Řemen Malossi X-Special, varec Polini Speed Control, Válečky 7,0g, Spojka Malossi Delta Clutch, kontrastka Hebo černá, Tryska 78, vložka filtru Malossi Redsponge.

Namik202
Moderator
Moderator
Skútr: piaggio NRG
Výkon [hp]: 000
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Namik202 » 10 črc 2011 19:59

no ty avatary jsou celkem nezvyk no :-)
docela jsem, ale poznal výhody toho portálu a řekl bych že je to na tom portálu takové přehlednější i když na starém vzhledu jsem portál nepotřeboval :-)

Jinak nenačítá se Vám fórum nehorázně dlouho ? Někdy se mi prostě forum sekne a jde vidět část bez grafiky :D

A nevím jestli to tu už zaznělo a zdá se mi jako blbost, aby bylo 2 x Hledání, jednou jako rolovcí nabídka v Portál a pak samotné vyhledávání :-)
Obrázek
Prodám své NRG-Cenovka 14 000Kč

retron
Mladší žák
Mladší žák
Skútr: Kentoya Ideo
Výkon [hp]: 2

Příspěvekod retron » 10 črc 2011 20:12

souhlasim s radkem, klidne at je implicitne pro nove navstevniky novy design, ale v nastaveni at lze prepnout na starou verzi, ve foru jde hlavne o informace a ne o vzhled a taky berte v potaz ze na to nekdo kouka z mobilu
taky se mi to seka, resp. nabehne pouze zacatek topicu a zbytek nabiha pomalu (mac/safari)

pepas
V plenkách
V plenkách
Skútr: Gilera Runner,ČZ 502
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod pepas » 10 črc 2011 21:04

To namik: Taky se mi nekdy stane ze se nacte jen pulka stranky bez grafiky a pak se najednou treba po20s dotahne zbytek.

Tak hlavne vsechny fora jsou v prosilveru themes, tak je jasna ze kazdej je na nej zvyklej a kzda jina zmena je tezka.
Jinak treba na konkurencim portale mi prisla ta zmena desingu hodne agresivny, tohle se da skousnout.
Zmnena je zivot a myslim si ze az se to funkcne doladi tak ze to bude oK

edit: tak moznost oznaceni for jako prestenich je v jednotlivých sekcich, ale na hlavni strace neni

retron
Mladší žák
Mladší žák
Skútr: Kentoya Ideo
Výkon [hp]: 2

Příspěvekod retron » 10 črc 2011 21:14

Ale u konkurencniho fora zustala dle me zasadni lista:
Přílohy
Screen shot 2011-07-10 at 22.10.03.png
Screen shot 2011-07-10 at 22.10.03.png (10.73 KiB) Zobrazeno 6787 x

Mikys
Administrator
Administrator
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Mikys » 10 črc 2011 22:46

radek.me: No a to je další věc. Nový fórum, tím myslím, přechod na phpbb3 už někdy v roce 2009 po posledním hacku, se přešlo, to byla opravdu velká razantní změna. Avatary vpravo apod.
Ale já od té doby nepoužívám nic jinýho, než novější vzhled, kterej byl tak odlaďovanej. Vznikl tam portál apod.
Bohužel, né všichni uživatelé čtou témata o vylepšování fóra a proto to neřešili. Tudíž se pak nemůže dostát velkých změn, když napíše pár lidí. Takže, kdyby všichni od přechodu používali ten novější červenej vzhled, tak by změna na tenhle tmavší nebyl takovej problém

namik: hledání je moje programovací chyba, takže ho z portálový nabídky hned jak to bude možný vyhodím :)

retron: Ok, máte tu možnost, používat starej neupravovanej vzhled. Ale jednou stejně dojde k jeho odstranění
Konkurence mě nijak nezajímá, protože tam je uplně jiná skupina lidí než tady, tam mi přijde, že lidi neuctívaj tuning ani jakýkoliv ladění a řešej hlavně kam pojedou na víkend projet republiku a jakou maj slevu v lidlu :)
Ta lišta si myslím, že teď nesedne do našeho vzhledu. Já zakomponuju odkaz na nové příspěvky do toho panelu a je to nastejno :) nebo ne? velkej problém najet na panel a pak až na zobrazení nových příspěvků?

pepas: souhlasím a doufám, že si najdu čas abych to odladil a odstranil neduhy co nejdřív!

Je tu samozřejmě problém u velké části uživatelů, že ačkoliv vědí o novém vzhledu, tak jej nebudou používat, protože se jim nelíbí. Ale! Facebook kde je 99% uživatelů fóra, se taky mění a nikdo nic neříká - drží hubu a krok.
Bohužel, pokud si 99% lidí z fóra zvolí starej vzhled, tak pak nemá cenu, aby tu byl vůbec nějakej admin, s pár lidma, kteří se snaží vylepšit fórum o hezčí vzhled a nějakou tu funkci.
Zatím používá tento vzhled 17lidí, kteří to mají napevno nastaveno v profilu.
Subsilver - červený používá 177lidí
a starý obyčejný výchozí zbytek - 3890
Mě by se líbilo, aspoň kdyby Ti co maj subsilver, přešli na novej a přidalo se pár zaritých lidí, co používá starej skin a měli jsme komunitu o cca 200lidech, která bude aktivně používat novej skin. Ale asi jsem moc naivní...

Miloš
V plenkách
V plenkách
Skútr: Gilera RUNNER 50 SP

Příspěvekod Miloš » 11 črc 2011 09:43

Tak trochu pomaleji a sekaně se mi to taky načítá.

-Na starším červeným skinu už byly avatary vpravo taky a pokud vím tak se k debatě moc lidí nezapojovalo nakonec se to nějak odladilo.

-No a teď vám zase vadí změna ,namísto toho aby ste pomohli vytvořit si Forum podle svího se chcete držet předem definovaných až uniformních skinů a vzhledů který jsou na všech forech stejný , jen aby sme náhodou nevybočovali z řady.
:evil: ](*,)

-Souhlasím s Mikysem. :bravo:

-Chápu že se každý přihlašuje z něčeho jiného někdo z mobilu, někdo z velkého kompu, někdo z netbooku, takže velikost dělá problémy ale pokud se o problémech nikdo nedozví nedají se řešit. :chain:
Runner serie.......+....... Giannelli extra Cr , řemen-kevlar , válečky-5g, kontrastka-bílá MALOSSI , pružinky spojky-bílé Stage-6 , sání- red sponge MALOSSI , tryska 68

Radek
Dorost
Dorost
Skútr: Speedfight 2 LC
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Radek » 12 črc 2011 09:51

Tak já samozřejmě ocenuji snahu něco vylepšit a sám vím že to opravdu neni sranda a stráví u toho člověk mraky času, ale jak jsem psal nemam moc rád změny, takže jsem opravdu spokojen se skinem starym subsilver2 proto jsem si ho taky nastavil v tom roce 09 jak píšeš kdy se to měnilo zpět, protože jsem si na ten novej prostě nemohl zvyknout, nastavil jsem a víc jsem ten novej neřešil no protože o to nemam zájem. Samozřejmě člověk si zvykne i na oprátku takže kdyby bylo nejhůř tak by nic jiného nezbylo. Já bych fakt byl pro ty alespon dvě možnosti, ten starej subsilver2 kterej mam ted a pak teda kdo chce, případně pro nové uživatele nějakej novej.
K té garáži : koukal jsem na to a nějak z toho nejsem chytrej, takže by nebyl špatnej někam umístit natrvalo nějakej návod jak tam co vložit atd.
Peugeot Speedfight 2 LC
Válec Polini Sport 70 ,Klika Hebo Sport Performance, CDI Stage6, Řemen Malossi X-Special, varec Polini Speed Control, Válečky 7,0g, Spojka Malossi Delta Clutch, kontrastka Hebo černá, Tryska 78, vložka filtru Malossi Redsponge.

Rybiz
Nově příchozí
Nově příchozí
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Rybiz » 11 srp 2011 17:39

Nevim jestli je to jen u mě, ale na novém vzhledu mi nefunguje v garáži úprava skůtru. Musím vždy přepnout na starý vzhled upravit a zase zpátky

Mikys
Administrator
Administrator
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Mikys » 11 srp 2011 20:07

V novém skinu toho nejde víc.. A zatím asi dlouho fungovat nebude :)
Neříkám, že nemám čas, ale nebudu dělat něco sám, když to má dělat víc lidí :)

Zpět na “Scooter-tuning.cz”