Návrh na zlepšení fóra

Začínáme znovu

Moderátoři: Mikys, TUNER, Scooter-Tuning.cz Team

Mikys
Administrator
Administrator
Skútr: 4 ks
Výkon [hp]: moc
Antispam: ano
Kontaktovat uživatele:

Návrh na zlepšení fóra

Příspěvekod Mikys » 14 bře 2011 08:44

Zdravím všechny zaryté uživatele tohoto fóra,

zajímalo by mě, co byste tu jako návštěvnící uvítali.
Jsem pro jakoukoliv změnu, ať vzhled, funkce, reklama nebo cokoliv co Vás napadne :) Je tu i možná změna moderátorů, jelikož pár lidí co byli dříve moderátoři, sem již nechodí, tak by bylo dobrý to asi obměnit :)
Možná předělat malinko rozdělení témat - více rozčlenit, přidat sekce, co vy na to ?

Kdo bude první a přijde s pořádným návrhem ? :)

Anketu dělat nechci, zatím nemám žádný nápad, resp. mám, ale čekám na Vaše nápady a návrhy.
Pokud tu budou zajímavý nápady, rád udělám anketu, ale budu se snažit vyhovět všem nápadům a změnám, pokud to bude v mých silách a nebude to nějaká blbost od hruzamila (kterej má naštěstí ban)

Díky za pomoc vylepšit tuto komunitu k lepšímu :)

Díky všem, Lukáš
P. ZIP SP 1998 - Nějaká obyčejná 70cc
P. ZIP SP 2000 - Závodní série
G. Runner VXR 2008 - polini vario, ale vyhlížím výfuček

http://www.realcentrum.cz

Používám RASPBERRY Pi :)

jimmi new
Starší žák
Starší žák
Skútr: čo bolo to bolo
Výkon [hp]: 42
Kontaktovat uživatele:

Re: Návrh na zlepšení fóra

Příspěvekod jimmi new » 14 bře 2011 19:21

Chci být moderátor! :D
Honda CRF 250 R
ŠKODA OCTAVIA SCOUT
Piaggio ZIP SP Racing RR 70
Bylo:
-Malaguti F12 RACING
-Gilera Runner 50 (Malossi 70 SPORT ,Yasuni R a nějaký ty serepetičky)
-Aixam 400 r.v. 98
-Yamaha yzf-r125

-FIAT 500
-Suzuki DR-Z 400 SM
http://www.scooter-moto-tuning.cz

Míra Jeřábek
Nově příchozí
Nově příchozí
Skútr: Maxon
Výkon [hp]: 4

Příspěvekod Míra Jeřábek » 14 bře 2011 20:02

Ahoj,no nevím co by pomohlo,jen je škoda že je to tu nějaké mrtvé.Co všichni děláte,to nikdo nejezdí na skútru??? Škoda.

gunit4
Starší žák
Starší žák
Skútr: yamaha jog LC
Výkon [hp]: 10
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod gunit4 » 14 bře 2011 21:10

Moderator chce byt každy :-) , možna to je blbost ale co udelat že by uživatel mohl myt na profilu i nejaké fotky skutru ? (ne jen v avataru
YAMAHA JOG RR : Vyfuk pro replica ,vario stage6 sportPro 4.5g valečky ,modre pružinky ve spojce ,Downhill řiditka ,zatmavene zadni světlo, (Karbec DO 17.5mm 70) Válec Serie Klika Stage6 HPC

Fixx
V plenkách
V plenkách
Skútr: Aprilia SR50 rv. 96
Výkon [hp]: 9

Příspěvekod Fixx » 14 bře 2011 21:21

Taky bych byl pro rozsireni profilu, treba i nejaka ta historie setupu, pak se budou most lidi treba zeptat toho kdo uz mel nejaky valec/vyfuk/varec na jeho zkusenost.
Aprilia SR50 rv.96 min. LC + MBK Nitro(Rox)

matouch35
Mladší žák
Mladší žák
Skútr: Yamaha Aerox
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod matouch35 » 14 bře 2011 21:30

Takže jako první bych asi povolil možnost, aby autoři témat mohli svá témata mazat, protože to zbytečně zahlcuje forum a třeba já bych v tom chtěl mít pořádek, co je aktuální a co už aktuální není, proto bych chtěl mít možnost promazávat mnou založená témata. Např. moderátor by mohl mít právo označit téma jako důležité, aby tu sloužilo případným dalším tazatelům.
Dále by se mi líbil nějaký baner nahoře uvítací stránky, který by mě ihned upozornil jestli někdo odpověděl na můj komentář nebo na mnou založené téma.
Líbila by se mi i ta mobilní verze fóra, teď jsem se docela často připojoval přes edge a bylo to docela pomalý.
Chtěl bych mít například možnost mít u svého profilu přímo fotoalbum a v něm fotky svého stroje, aby si je každý mohl prohlídnout, když si na můj profil najede a nemusel to složitě dohledávat v tématech. Něco jako vtěsnat projekty do profilu.
Myslím, že by pro forum bylo přínosné např. po stranách (bílé prostory) nabídnout k pronájmu na reklamy. Mně osobně by to vůbec nevadilo, ba naopak bych se dozvěděl jakékoliv aktuality.
Na úvodní stránce by mohli být nějaké novinky ze světového scooter-tuningu, cokoliv co se ho týká.
Rozhodně bych změnil vrchní panel a udělal nějaký pěkný grafický.
Rozdělit sekci bazar na nějaké podsekce, např. kity, plasty, osvětlení atd.
Časem mě možná ještě něco napadne, tohle jsou samozřejmě výplody mé fantazie a nevím, co se Vám, jestli vůbec něco, bude zamlouvat. Samozřejmě bych se rád stal moderátorem, který by mohl promazávat ty ultra hov**, který tu některý uživatelé uvádějí.
Válec: Malossi Sport 70ccm
Klikovka: Hebo Racing 10mm + ložiska SKF
Karbec: Dellorto 19mm
Klapky: Série + Stage6 karbonové lístky
Variátor: Malossi Multivar
Řemen: Hebo kevlar
Výfuk: Stage6 Pro Replica
Spojka: Stage6 Torque Control + Malossi zvon
Přístrojovka: KOSO XR-SR N

pepas
V plenkách
V plenkách
Skútr: Gilera Runner,ČZ 502
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod pepas » 14 bře 2011 21:50

Ja bých se připojil k datum na profilech. jinak třeba zde zmiňováný bazar bych ponechal v jedne složce, přece jen těch inzeratu ještě neni tolik a mám vše pod jedním :bravo:
JInak mne se to libí tak jak to je

našud
Dorost
Dorost
Skútr: Gilera Runner VXR200
Výkon [hp]: 21
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod našud » 14 bře 2011 22:13

Tak fotky pod profilem to už tady bylo...a bylo to fajn. Reklamu klidně... mě je fuk kdo kde moderuje....- to se stejně každému časem změní priority a na nějaké forum začne sr.t takže obměna je běžná...
Jinak myslím že to je oukej.Moc sem nechodím,není tolik zajmavého v projektech a bazar je v cajku.
jen sem postřehl že se tady vubec neukazuje zakladatel fora :| taková "Ikona" a jistě by měl co říct k ruzným věcem..bohužel nemá čas,to je jasný...ale je to škoda.
hlavně neřešit nějakej chat,to je kravina.......
jináč Mikys to dělá dobře,vo tom žádná :bravo:
Bylo: Aprilie SR50,Gilera Runner SP70,Gilera Runner VXR180ccm,Gilera Nexus500ccm,Piaggio ZIP sp50race
Bylo: Kawasaki ER-6 650ccm
Je: GILERA RUNNER VXR 2ooccm
Bude: Yamaha T-Max 500ccm new model

Cagiva Progress
Dorost
Dorost
Skútr: Derbi Predator

Příspěvekod Cagiva Progress » 14 bře 2011 23:04

Jo, taky chci být samozřejmě taky moderátor :lol:

Jinak co se týče fora, tak proti němu nic nemám akorát to tu trochu upadá a co to občas prokouknu tak se tu objeví někdo nový s stejným dotazem. Takže bych založil sekci časté dotazy, kde bych seskupil všechny dotazy na válečky, pružinky a jakou jetou čínu koupit :lol:
DERBI PREDATOR LC:METRAKIT HANDMADE,DO 21mm,YASUNI R,KOSO SPIDER,MALOSSI MULTIVAR,MHR ŘEMEN

Byla:(
Cagiva PROGGRESS:MALOSSI SPORT,DO 14mm,RMS SPORT,LEOVINCE ZX,MALOSSI MULTIVAR,MHR ŘEMEN

Mikys
Administrator
Administrator
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Mikys » 15 bře 2011 09:00

jimmi new píše:Chci být moderátor! :D

Beru na vědomí, dám vědět :)

Míra Jeřábek píše:Ahoj,no nevím co by pomohlo,jen je škoda že je to tu nějaké mrtvé.Co všichni děláte,to nikdo nejezdí na skútru??? Škoda.

Doba je asi jiná, než jaká byla před x lety, kdy to tady byl samej tuner a ladič. Dneska je znát, že lidi už necpou do skútra tolik peněz jako tomu bylo dřív.

gunit4 píše:Moderator chce byt každy :-) , možna to je blbost ale co udelat že by uživatel mohl myt na profilu i nejaké fotky skutru ? (ne jen v avataru

Ano chce to máš pravdu, ale člověk musí zvážit, jakej přínos má pro fórum, jestli se vyzná ve skútrech, nehrozí, ženapíše blbosti, bude urážet, zneužívat svoje moderátorský pravomoce, není to jednoduchý :)
Galerie je dobrej nápad! Chválím!

Fixx píše:Taky bych byl pro rozsireni profilu, treba i nejaka ta historie setupu, pak se budou most lidi treba zeptat toho kdo uz mel nejaky valec/vyfuk/varec na jeho zkusenost.

Taková vlastní garáž. Dobrej nápad! Chválím!

matouch35 píše:Takže jako první bych asi povolil možnost, aby autoři témat mohli svá témata mazat, protože to zbytečně zahlcuje forum a třeba já bych v tom chtěl mít pořádek, co je aktuální a co už aktuální není, proto bych chtěl mít možnost promazávat mnou založená témata. Např. moderátor by mohl mít právo označit téma jako důležité, aby tu sloužilo případným dalším tazatelům.
Dále by se mi líbil nějaký baner nahoře uvítací stránky, který by mě ihned upozornil jestli někdo odpověděl na můj komentář nebo na mnou založené téma.
Líbila by se mi i ta mobilní verze fóra, teď jsem se docela často připojoval přes edge a bylo to docela pomalý.
Chtěl bych mít například možnost mít u svého profilu přímo fotoalbum a v něm fotky svého stroje, aby si je každý mohl prohlídnout, když si na můj profil najede a nemusel to složitě dohledávat v tématech. Něco jako vtěsnat projekty do profilu.
Myslím, že by pro forum bylo přínosné např. po stranách (bílé prostory) nabídnout k pronájmu na reklamy. Mně osobně by to vůbec nevadilo, ba naopak bych se dozvěděl jakékoliv aktuality.
Na úvodní stránce by mohli být nějaké novinky ze světového scooter-tuningu, cokoliv co se ho týká.
Rozhodně bych změnil vrchní panel a udělal nějaký pěkný grafický.
Rozdělit sekci bazar na nějaké podsekce, např. kity, plasty, osvětlení atd.
Časem mě možná ještě něco napadne, tohle jsou samozřejmě výplody mé fantazie a nevím, co se Vám, jestli vůbec něco, bude zamlouvat. Samozřejmě bych se rád stal moderátorem, který by mohl promazávat ty ultra hov**, který tu některý uživatelé uvádějí.

Téma mám dojem, že smazat jde (pokud ne, zařídím), tuším, že dole v možnostech nebo při úpravě prvního příspěvku.
I ty můžeš označit téma jako důležité, ale zatím tu taková témata moc nejsou, nejdřív je podle mého potřebná restrukturalizace témat a vytvoření možná i více sekcí.
Banner není potřeba, pokud používáš skin "prosilver" který je mimojiný nastaven jako hlavní vzhled, tak je zde portál, kde máš vpravo nové příspěvky, tam to hned vidíš, co se kde děje. Pokud chceš vědět, jestli to ve Tvém tématu žije, přihlaš se k upozornění na odpověď a přijde Ti mail s odkazem na to dané téma kde to žije. Ale neboj, chápu Tvůj nápad, po přihlášení by se Ti líbil nápis nebo něco s textem "Vaše téma bylo okomentováno" nebo něco takového, viď ?
Po stranách reklamy tak maximálně na web scooter-tuning.cz, už dřív jsem to řešil s Ondrou a ten reklamy na cizí firmy nechtěl.
Na portál se může udělat pár okýnek například na Facebook s nejrůznějšíma firmama, které dávají své novinky právě na Facebook, např. Stage6 dává často nový sortiment k nahlídnutí, dále tam může být i něco ze závodů apod.
Grafika je v jednání.
Bazar na 99% necháme takto.
Žádost beru na vědomí a dám vědět.
Dobrý nápady! Extra chválím!

pepas píše:Ja bých se připojil k datum na profilech. jinak třeba zde zmiňováný bazar bych ponechal v jedne složce, přece jen těch inzeratu ještě neni tolik a mám vše pod jedním :bravo:
JInak mne se to libí tak jak to je

Nerozumím. Jaké datum ?

TUNER
Moderator
Moderator
Skútr: Malaguti F12
Výkon [hp]: 7
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod TUNER » 15 bře 2011 09:50

Nemyslel datum jako datum ale datum,jako další data/údaje - fotky ;-)
Můj mazel je Škoda 130 - 1,8 T.........ostatní je druhořadý :mrgreen:

F12 ready to race

PRODEJ http://forum.scooter-tuning.cz/viewtopi ... 11&t=17426

BTjacker
V plenkách
V plenkách

Příspěvekod BTjacker » 15 bře 2011 09:52

taky se vyjadrim k nekterym napadum.... Na forum koukam casto z telefonu a s klasickym pripojenim za 170 mesicne mi beha dost svizne. proto bych horni baner ani nejak graficky neupravoval, akorat by se zvysil objem prenasenych dat. Bazar rozdelit podle motoru nebo nechat tak. Uzivatel ma pravo smazat tema jen kdyz v nem neni zadny cizi prispevek myslim. temata bych nemazal, stacilo by jen povolit uzivateli presunovat je treba jen nekam do archivu kde by uz nesli pridavat prizpevky a byly by tak jasne oddelene aktualni a neaktualni temata. I ve starych postech clovek obcas najde uzitecne informace a nemusi zakladat dalsi temata. pokud by nesel udelat archiv, tak treba jen povolit uzivateli zamknou vlastni tema.
A co se tyce novych navrhu, tak osobne bych treba pridal nejaky chat na takove to placani hovadin:-) taky tam clovek muze rychle dostat odpoved na nejake jednoduche dotazy.
Gilera Runner 50 SP (2001)
70ccm Polini Sport
Gianelli Reverse

Motor fungující na principu náhodných explozí

matouch35
Mladší žák
Mladší žák
Skútr: Yamaha Aerox
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod matouch35 » 15 bře 2011 16:46

Mikys: Jojo, vím, že tam je možnost prohlédnout si ty témata jestli tam někdo odpovídal, ale myslím to spíš tak, že by to bylo jako na facebooku, jak je nahoře ikona a u ní vždy nějaké číslo. Prostě takové notifikace. Ten nápad s těmi facebook profily např. Stage6 je dobrý a mohlo by tam třeba být něco jako video dne.
Válec: Malossi Sport 70ccm
Klikovka: Hebo Racing 10mm + ložiska SKF
Karbec: Dellorto 19mm
Klapky: Série + Stage6 karbonové lístky
Variátor: Malossi Multivar
Řemen: Hebo kevlar
Výfuk: Stage6 Pro Replica
Spojka: Stage6 Torque Control + Malossi zvon
Přístrojovka: KOSO XR-SR N

Mikys
Administrator
Administrator
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Mikys » 15 bře 2011 19:33

Pochopil jsem, něco s tím zkusím vymyslet, snad něco takovýho vůbec existuje, neumím si představit, že by se něco takovýho mělo napsat doma na koleni :lol:
S tím videem si nejsem zas tak jistej jak by to mělo přesně fungovat, každopádně ten facebook se pokusím nějak zrealizovat :)

Cagiva Progress
Dorost
Dorost
Skútr: Derbi Predator

Příspěvekod Cagiva Progress » 15 bře 2011 20:11

Kromě tooho že chci bejt moderátorem a chtěl bych sekci časté dotazy :lol:

Mě napadlo ještě to, jestli by nešlo udělat přihlašování přes FB, funguje to tak třeba na

Kód: Vybrat vše

www.driversweb.cz
DERBI PREDATOR LC:METRAKIT HANDMADE,DO 21mm,YASUNI R,KOSO SPIDER,MALOSSI MULTIVAR,MHR ŘEMEN

Byla:(
Cagiva PROGGRESS:MALOSSI SPORT,DO 14mm,RMS SPORT,LEOVINCE ZX,MALOSSI MULTIVAR,MHR ŘEMEN

Zpět na “Scooter-tuning.cz”