Nový WEB !

Začínáme znovu

Moderátoři: Mikys, TUNER, Scooter-Tuning.cz Team

Mikys
Administrator
Administrator
Skútr: 4 ks
Výkon [hp]: moc
Antispam: ano
Kontaktovat uživatele:

Re: Nový WEB !

Příspěvekod Mikys » 09 bře 2010 21:33

Samozřejmě, že jde :)
P. ZIP SP 1998 - Nějaká obyčejná 70cc
P. ZIP SP 2000 - Závodní série
G. Runner VXR 2008 - polini vario, ale vyhlížím výfuček

http://www.realcentrum.cz

Používám RASPBERRY Pi :)

Radek
Dorost
Dorost
Skútr: Speedfight 2 LC
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Radek » 09 bře 2010 21:40

To jo no taky mám vyhlídnutou přírubu karbecu která na starym shopu je a na novym ne. Budou se ty věci na tom novym ještě doplnovat o ty z toho starého nebo už to tak zústane? A ještě ten starej shop se bude někdy odstavovat, případně za jak dlouho , abych to případně stihl objednat, nechce se mě pak složitě vysvětlovat co vlastně chci když to na tom novym shopu už neni :wink:
Peugeot Speedfight 2 LC
Válec Polini Sport 70 ,Klika Hebo Sport Performance, CDI Stage6, Řemen Malossi X-Special, varec Polini Speed Control, Válečky 7,0g, Spojka Malossi Delta Clutch, kontrastka Hebo černá, Tryska 78, vložka filtru Malossi Redsponge.

Mikys
Administrator
Administrator
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Mikys » 09 bře 2010 21:56

Nový eshop ještě není naplněn všemi položkami. Nejsou všechny obrázky.
Bohužel přesně nevím kdy se bude vltava ukončovat, ale veřím, že ještě poběží než se dá nový eshop dohromady na 99-100% :)

Kamilus
V plenkách
V plenkách
Skútr: Honda 125 PCX
Výkon [hp]: 11

Příspěvekod Kamilus » 10 bře 2010 10:02

Stránky se mi dost líbí a myslím, že se desingem posunulo o nějaké ty úrovně výš a taky si myslím, že by prodeji a věhlasu výrazně pomohlo, kdyby se upravilo poštovné.
Na netu je firma co píše:
"Snížili jsme cenu dopravy na 60Kč.
Nad 2000,-Kč ZDARMA!". viz. http://www.worker.cz
A to se mi panečku nakupuje i po jedné věci a klidně párkrát za sebou, protože 60kč je za poštu prdlajs.
Mohlo by to být třeba pro stálé zákazníky a platbou na účet předem. Pak tady nastane doba, kdy se zákazníci smějí a ST obchod taky, jen pošta se už tak nanažere.
Takže dávám to do placu k zamyšlení, protože tohle moderní řešení by výrazně prospělo všem.
Logicky, pokud to tak bude, nebudeme mít důvod kupovat malé věci u konkurence a vám přibyde spousta nových objednávek.
A poštovné od 3000kč zdarma je hovadi.a a nikdy mě a asi ani nikoho nemotivovalo přidat dvojku, abych ušetřil na poštovném.
Obrázek

Radek
Dorost
Dorost
Skútr: Speedfight 2 LC
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Radek » 11 bře 2010 16:59

tohle mě taky docela štve, když člověk nutně potřebuje třeba trysku, nebo jenom pružinky a dá za poštu pořád 140Kč tak nevim proč, když by to šlo poslat normálně v bublinkové obálce :? Jinak třeba když objednávám CDčka na playstationa tak tam maj v případě převodu což jim bezchybně funguje poštu jen 40Kč http://originalky.cz/store/serviceprices.asp
Jinak v shopu určitě chválim že konečně je vidět stav skladu :bravo:
Další věc co by tam mohla být je například u některých věcí jako jsou třeba baterie apod je napsaná záruční doba, jelikož moje ne zrovna dobrá zkušenost s ST byla že jsem po cca 9ti měsících reklamoval gelovou baterku a odpověděli mě že záruka je pouze půl roku a že mám smůlu :? pochopitelně mě to překvapilo protože všeobecně je záruka na auto-moto baterie 2 roky, tak nevim jak je to v tomhle případě pak už jsem to neřešil. Určitě nejsem sám koho by to překvapilo, tudíž by to tam mohlo bejt napsaný když je to takhle nestandartní :?
Peugeot Speedfight 2 LC
Válec Polini Sport 70 ,Klika Hebo Sport Performance, CDI Stage6, Řemen Malossi X-Special, varec Polini Speed Control, Válečky 7,0g, Spojka Malossi Delta Clutch, kontrastka Hebo černá, Tryska 78, vložka filtru Malossi Redsponge.

Hybli
Mladší žák
Mladší žák
Skútr: Aprilia SR 50
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Hybli » 12 bře 2010 08:01

Jo s poštou by se mělo něco dělat. Vím že chodit posílat přes poštu je asi otravné, ale tam je pošta za menší věci pak i s pojištěním pakatel. Takže třeba menší balíčky by bylo výhodný posílat levnějš. Za tu poštu mám 6 piv :lol:
Aprilia SR 50

DR EVO, Malossi Multivar, Hebo Performer @ Hebo special, S6 R/T Viton DO 17,5 DPM BODY KIT @ Keisler podsedlák @ str8 přední a zadní optika

Mikys
Administrator
Administrator
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Mikys » 12 bře 2010 08:23

Jenže Česká pošta nedoručí zásilku do druhého dne.. Makaj jak se jim chce, někdy dva dny, někdy tři dny :)))
Todle je na Ondrovi, každopádně, pokud objednávám něco velkýho, poštovný mě nesere. Horší je to s malejma levnejma věcma, který i z násobí cenu položky :)

Zpět na “Scooter-tuning.cz”