Uživatelé jako prodejci

Začínáme znovu

Moderátoři: Mikys, TUNER, Scooter-Tuning.cz Team

TUNER
Moderator
Moderator
Skútr: Malaguti F12
Výkon [hp]: 7
Antispam: ano
Kontaktovat uživatele:

Re: Uživatelé jako prodejci

Příspěvekod TUNER » 18 dub 2012 06:15

Milouši,podle toho jak kolem sebe kopeš a podle jednání AndelAš mi přijde že jsi o tom moc dobře věděl a že si nový majitel karburátor sám rozhodně nezničil....všichni tady na foru víme jakej jsi expert a co všechno dokážeš zku*vit a pak to ještě nejlépe prodat...... a ještě uplně nejlíp na tom vydělat. Bylo by fajn kdyby jste se mezi sebou nějak dohodli a pokud jsi takový expert,tak si tam ten závit můžeš vyříznout sám.
Můj mazel je Škoda 130 - 1,8 T.........ostatní je druhořadý :mrgreen:

F12 ready to race

PRODEJ http://forum.scooter-tuning.cz/viewtopi ... 11&t=17426

milous
Nově příchozí
Nově příchozí

Příspěvekod milous » 18 dub 2012 11:23

Tohle vlákno jsem otevřel až teď, takže jsem dosud nepřidal k nikomu hodnocení - časem napravím. Jinak k debatě AndělAš vs. hruzamil - AndělAš se jeví jako rozumný člověk (určitě ++), kdežto hruzamil (nově milouš - doufám, že všichni rozeznávají háček navíc), je "expert", jak už tu někdo zmínil. Když něco kupuje, tak má kolem toho spoustu zbytečných keců před i po prodeji, a ten, kdo od něj chce něco koupit, do toho musí jít s tím, že už předem zná riziko jeho "expertství".

krupicka7
Mladší žák
Mladší žák
Skútr: Aerox
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod krupicka7 » 18 dub 2012 14:17

velký + Děděk.. přesně podle fotek.. rychlé jednání.. krásně zabalené.. prostě ++
Aerox
válec:Motoforce Alu-Racing 10mm (tuned by Tuner)
Klika:polini 10mm, SKF c4
klapky:motoforce racing
variator:polini Hi-speed
spojka:motoforce evolution
řemen:malossi X-special
sání:S6 R/T
karburátor:24PWK
filtr:Double layer
výfuk:Polini Evo 2

milouš
Starší žák
Starší žák
Skútr: aerox 70
Výkon [hp]: 8
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod milouš » 18 dub 2012 14:39

jasně , jsem expert , zkurvil sem toho hodně .... ale tryska a závit byla v pohodě a když špona vyjela jemu tak jsem to já nezkurvil ! ... odesílal jsem karburátor v pořádku !
a když kolem sebe "kopu" tak to neznamená že jsem posílal špatné zboží ... ale znamená to to že se mi nelíbí když někdo něco svádí na mě když si sem 100% jistej že to bylo v pořádku ...
jinak určitě tu je mnohem víc expertů .... jenže hodně znich se sváma o to co zničily nepodělý .... :wink:
stage6 sport pro 70 *ported*
top racing evolution 12mm
yasuni R-kevlar
Dellorto 19mm
Klapky Stage6
Variátor polini+řemen polini
Hebo R+malossi wingbell
tryska 85 , válečky 5,5g , kontra +60
+
nabízím veškerý servis skůtrů :)

AndelAš
Nově příchozí
Nově příchozí
Skútr: Yamaha aerox 2006

Příspěvekod AndelAš » 18 dub 2012 19:17

bohužel se stalo to že hruzamil:))))si šrouboval do zavitu zřemně s jemnym závytem(špatně identifikovatelné když tam nic neni) trysky o třech různých závitech stoupání (jedna tryska je dokonce i průměrově menší takže ta se tam jen vklada) které dodal ke karburátoru podrodnosti o stoupání povím zítra nemám u sebe závitníky(různá stoupání)předal jsem to jednomu kámošovi co má servis na auta zítra mi poví výsledek dnes už neměl čas a nechtěl jsem ho zbytečně odlákávat od skládání motoru na Subárko

jinak se s nim stejne asi na ničem nedomluvim tak je to jedno,zkusí se pak po doladení karburátoru trysku přilepip lepidílkem proti povolování šroubů které se používá nemelo by to na benzín reagovat
výfuk-Arrow performer,tryska v karbecu-72,vario-Malossi Multivar ,valečky-5,1(testovaní),pružinky-malossi(zelené-testování)

milouš
Starší žák
Starší žák
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod milouš » 18 dub 2012 19:20

ty trysky co jsem přidal v karburátoru nikdy nebyly , ke karburátoru jsem kupoval Sadu trysek dellorto m6 ..... ale tu prodal aprileček zvlášť ..... :) takže trysky tam byly vžty ty jaký tam mají bejt
yasuni R-kevlar
Dellorto 19mm
Klapky Stage6
Hebo R+malossi wingbell
+

AndelAš
Nově příchozí
Nově příchozí

Příspěvekod AndelAš » 18 dub 2012 19:29

tak nechapu proč jsi posílal všelijaký možný trysky ke karburátoru ???????????takže další tvuj podvod)))))))mel jsi říct že žadný trysky nemaš a že jsi je mam obednat a ne posílat nejaký všechny možný.ted se akorat zjištuje jaký závit je v karburatoru a jaký na trysce č.60
výfuk-Arrow performer,tryska v karbecu-72,vario-Malossi Multivar ,valečky-5,1(testovaní),pružinky-malossi(zelené-testování)

milouš
Starší žák
Starší žák
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod milouš » 18 dub 2012 19:48

psal sem že Náký trysky ti ke karbecu přidám ... sou to m6ky ...stoupání sem opravdu neřešil .... prostě sem ti je tam hodil navíc a hotovo .... navíc sem ti je přidával jen tak ..
yasuni R-kevlar
Dellorto 19mm
Klapky Stage6
Hebo R+malossi wingbell
+

AndelAš
Nově příchozí
Nově příchozí

Příspěvekod AndelAš » 18 dub 2012 20:06

AndelAš píše:ok tak jsme domluvený až budeš moct tak to vyfot dej to do zprávy a pak by jsme se domluvily jak s pladbou a kam co poslat takže se uzdrav a zatim Ahoj

Heled , dneska sem koukal na ten karbec , a on má na manual sytič (normální lanko) takže to ti na automat nepůjde , ale mám tu eště 17,5mm karbec kterej má přípravu na automatickej sytič , tudíž ti tam bezproblémů půjde , mám na něj i náký trysky .... ale stejně kněmu je potřeba ta příruba ... :/ ... cenu bych ti udělal 1800 + poštovné .... karbec je úplně novej , jednou vyzkoušenej a kompletní ... důvod proteje je že na S6 Racing válec bylo potřeba víc .... takže cena by byla 1900kč včetně poštovného .... pokud plánuješ 70ccm válec litinovej (malossi sport) tak 17,5 je optimal ... ke karbecu navíc přidám fakturu (záručák)
aerox má v serii 12mm karbec , takže 17,5 bude dost rozdíl (vlastní zkušenost) , dej mi prosím vědět

jinak se k tomu dal nebu vyjadrovat nenam čas tu řešit blbosti se 17letím týpkem podvodníkem napíšu sem zítra to stoupaní trysek a pokud se nechces dohodnout tak se už radši nevyjadřuj naštvanej jsem už dost jelikož nenam jen starosti s tim jak tunit roxe a vymenovat si tady s tebou nazory ale i jine starosti o trerých ty nemáš ještě ani páru

TUNER
Moderator
Moderator
Skútr: Malaguti F12
Výkon [hp]: 7
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod TUNER » 19 dub 2012 05:00

Takže podle dalších indicií,myslim že to je jasné. Pokud se tam snažil rvát 3 druhy trysek,které pak ještě poslal spolu s karburátorem,tak je to jasný. A pokud nemá ani tu odvahu to přiznat,tak tim hůř pro něj. Už jednou měl BAN a nick hruzamil pořád má,pak se dohodlo že bude sekat latinu a založil si novej nick milouš. Proberu to s Adminem ale tohle mi jako sekání latiny moc nepřijde a o takovéto členy kteří budou ochcávat ostatní myslim že zdejší komunita nestojí.
Pro začátek doporučuji vyhnout se obchodování s tímto expertem.
Můj mazel je Škoda 130 - 1,8 T.........ostatní je druhořadý :mrgreen:

F12 ready to race

PRODEJ http://forum.scooter-tuning.cz/viewtopi ... 11&t=17426

Mikys
Administrator
Administrator
Skútr: 4 ks
Výkon [hp]: moc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Mikys » 19 dub 2012 08:03

Hruzamil (milouš) to prodal, tak aby na tom co nejvíc vydělal. Narval tam trysku co mu přišla po ruku. Narval jí tam silou nesilou a poslal. Při vizuální kontrole u AndelAš bylo všimnuto špóny pod tryskou, trysku vyndal a samozřejmě i se strženým závitem, který strhnul hruzamil (milouš) při šroubování trysky, která tam neměla co dělat, protože ty správný už asi prodal jinde nebo si jí jen chtěl nechat do dalšího karbece.

Ohnuté kolínko, je bez debat. To, že hruzamil něco děla kombinačkama, mě nepřekvapuje, ale takový prasárny u karbecu, jsou fakt otřesný. Tobě bych přál, jezdit závody, aby jsi se vyškolil, takovýmuhle bastlení..

Závěr? Podmínka pro uživatele Milouš ..
V případě, že zde bude jediný OT (offtopic), špatný prodej, moudré rady s nedávno objevenou "amerikou" tekutý kov, tak okamžitě PERM BAN.

Doporučení: Hruzamile alias Milouši, než zareguješ dalším příspěvkem, nech si ho zkontrolovat někým, kdo umí češtinu. Číst ty hrubky po Tobě, když se tady rozčiluješ je hnus.

p.s.: díky za upozornění na toto téma v SZ!
P. ZIP SP 1998 - Nějaká obyčejná 70cc
P. ZIP SP 2000 - Závodní série
G. Runner VXR 2008 - polini vario, ale vyhlížím výfuček

http://www.realcentrum.cz

Používám RASPBERRY Pi :)

AndelAš
Nově příchozí
Nově příchozí

Příspěvekod AndelAš » 19 dub 2012 21:06

Takze se prislo na to ze na celim karburatoru uplne vsechny sroubry maji stoupani zavitu 0.8 a nasroubovana hlavni tryska č.60 je sice M6 ale se stoupanim 1.0 takze se pokusim s hruzamilem naposled dohodnout prez SZ o navratu zbozi s tim ze pokud zbozi prijme na cele toto se zapomene a pokud se zacne chovat ke kupujicim slusne!! Myslim si ze je to rozumne a nikdo o nic neprijde. bohuzel mi nejde net tak pisu z tel.takze omluvte preklepy

knudsen1975
Nově příchozí
Nově příchozí
Skútr: Firefox 70 Malossi

Příspěvekod knudsen1975 » 02 kvě 2012 20:24

Navzdory předchozím příspěvkům jsem vzal od "Aprilečka" jetý válec malossi sport a od "Milouše" jetou kliku Hebo .... a předem uvedené info o zboží bylo na 100% pravdivé a dorazilo k mé spokojenosti rychle a v pořádku.
Nemůžu jinak než hodnotit oba uživatele +.
Jinak před asi dvěma měsíci jsem bral od Milouše jetou spojku a taky bez problémů....
Aprileček " +"
Milouš "+"

BTjacker
V plenkách
V plenkách

Příspěvekod BTjacker » 15 črc 2012 14:51

Daveho +
platil jsem predem a vsechno ok, jo a dik za triko ale asi by neslo vyprat a velikost taky nesedela:)
Gilera Runner 50 SP (2001)
70ccm Polini Sport
Gianelli Reverse

Motor fungující na principu náhodných explozí

Mr.Voza
Starší žák
Starší žák
Skútr: Aprilia SR50

Příspěvekod Mr.Voza » 20 zář 2012 20:31

KaZa + za valec S6 Streetrace a SSP pumpu :bravo:
Sonic81 + za stojan na Minarelli :bravo:
Aprilia SR50, Motor Minarelli Horizontal, Klika MFC Racing, Válec Malossi Sport 70ccm, Lauf S6 Pro Replica, Karbec DO19mm BE, klapky MFC Racing, Vário Malossi Multivar, Řemen Polini, Spojka S6 Torque control + Zvon WingCooler, Vodní pumpa S6 SSP

Zpět na “Scooter-tuning.cz”