Uživatelé jako prodejci

Začínáme znovu

Moderátoři: Mikys, TUNER, Scooter-Tuning.cz Team

pepe46
V plenkách
V plenkách
Kontaktovat uživatele:

Re: Uživatelé jako prodejci

Příspěvekod pepe46 » 25 led 2012 09:21

The Door +
Koxxi +
SUZUKI GSXR - 750 K5
Jawa Pařez 1961
PS: omlouvám se za pravopisné chyby a diakritiku :-D

The Door®
Dorost
Dorost
Skútr: SR50 LC
Výkon [hp]: 4
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod The Door® » 27 led 2012 11:40

strmal +
Vozový park: BMW Z4 2.5i [Serie] '97 Aprilia SR50 LC [70 Sport + ZeuS]

Laděné výfuky
http://zeusracing.cz

milouš
Starší žák
Starší žák
Skútr: aerox 70
Výkon [hp]: 8
Antispam: ano
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod milouš » 24 úno 2012 15:21

milous +

česká pošta velký - !!!! - balík došel do milovic až ve čtvrtek (4dny) ani se nesnažily balík dodat (mamka na mateř. dovolené) nedaly ani lísteček do schránky , to že je balík uloženej na poště sem se dozvěděl až ze sledování balíku podle podacího čísla , no a dnes tam jdu a napsáno že mají v pátek po 12h zavříno a mají ož v pondělý .............. takže všechny chci upozornit nato že existuje ppl služba svoz , kam pošlete email že chcete poslat balík , kurýr si proto přijede , sepíše to a druhý den je balík u adresáta ! .. za tuhle službu si připlatíte asi o 40kč víc .....
stage6 sport pro 70 *ported*
top racing evolution 12mm
yasuni R-kevlar
Dellorto 19mm
Klapky Stage6
Variátor polini+řemen polini
Hebo R+malossi wingbell
tryska 85 , válečky 5,5g , kontra +60
+
nabízím veškerý servis skůtrů :)

Radek
Dorost
Dorost
Skútr: Speedfight 2 LC
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Radek » 26 bře 2012 19:12

+ pro uživatele Aprileček vše v pořádku a blesková rychlost odeslání :bravo:
Peugeot Speedfight 2 LC
Válec Polini Sport 70 ,Klika Hebo Sport Performance, CDI Stage6, Řemen Malossi X-Special, varec Polini Speed Control, Válečky 7,0g, Spojka Malossi Delta Clutch, kontrastka Hebo černá, Tryska 78, vložka filtru Malossi Redsponge.

AndelAš
Nově příchozí
Nově příchozí
Skútr: Yamaha aerox 2006

Příspěvekod AndelAš » 17 dub 2012 19:42

Radši od tohoto prodejce (milouš) a prodejce (aprileček) nic nekupujte pokud to neuvidíte na vlastní oči poslali karburátor se strženým zavitem na hlavní trysce ohlou trubkou na vedení lanka plynu.POZOR na mě!!!!!!!!!!

jinak zde je překopírovaná SZ kterou poslal: zní tam jasně že pokud se toho chceš mermomocí zbavit dej to do sekce Bazar!!!!!!!!!!
Re: karbec - balík

Odesláno: před 14 minutami
od milouš

AndelAš píše:jo a stim spletením zavitu tak jsem vyučenej automechanik takže s timdle na me nechod mladej

taky se učím automechanika ...... a vím čeho jsou lidi schopný , taky sem rozumnej kluk a vím jak lidi dokážou kecat ... takže ne ! .. pokud to chceš posílat tak to pošleš úplně zbytečně ... ale pokud se toho chceš vervomoci zbavit dej si inzerát do sekce bazar ..... Naschledanou ...
Naposledy upravil(a) AndelAš dne 17 dub 2012 19:54, celkem upraveno 1 x.
výfuk-Arrow performer,tryska v karbecu-72,vario-Malossi Multivar ,valečky-5,1(testovaní),pružinky-malossi(zelené-testování)

AndelAš
Nově příchozí
Nově příchozí

Příspěvekod AndelAš » 17 dub 2012 19:44

milous +
výfuk-Arrow performer,tryska v karbecu-72,vario-Malossi Multivar ,valečky-5,1(testovaní),pružinky-malossi(zelené-testování)

Aprileček
Mladší žák
Mladší žák
Skútr: Rox 70
Výkon [hp]: 7

Příspěvekod Aprileček » 17 dub 2012 19:52

Ještě něco tam bylo špatně ? :D Pokud vím, tak karburátor byl nový, takže s tryskou se nikdy nic nedělalo. Takže z Naší strany je to nevinné. A ted nějak nechápu tu trubičku na vedění lanka ? To má být jako rovně ? Je jasný, že musí být zahnutý a ve svém topicu mám fotku, tak ať mi někdo řekne, že je nějak ohnutá. Nikdo to říct nemůže, protože ten karbec byl nový.

AndelAš
Nově příchozí
Nově příchozí

Příspěvekod AndelAš » 17 dub 2012 19:56

ne ze je ohnutá to je jasný ale že je zprohejbaná
Přílohy
zohejbaná trubka na plyn.jpg
zohejbaná trubka na plyn.jpg (60.75 KiB) Zobrazeno 7389 x

milouš
Starší žák
Starší žák
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod milouš » 17 dub 2012 19:58

karbec byl naprosto v pořádku .. tryska byla zašroubovaná , držela na svém místě , závit nebyl stržený , uživately jsem poslal patřičné fotografie , uživatel mi v den kdy převzal balík psal že při vyndavání trysky mu vylelz i závit (špona) takže si uživatel nejspíše karburátor zničil sám , nemám ktomu vo jiného říct ... z mé strany v pořádku, jinak nevím proč do toho zatahujete Aprilečka , ten vám pokud vím karburátor neprodával , jen byl jeho minulím majitelem ! ... :bravo:

edit : ano závit na trubičce šel trošku ztuha , za pomocí kombinovaných kleští (kombinačky) so předpětí landa snadno nastavit , toto jediné jsem sám kontroloval ... aby to šlo nastavit , případná "Vlnka" na trubičce nemá absolutní vliv na funkčnost ! toto zmé strany Vše ! uživately AndelAŠ rozhodně karburátor příjmat zpět nebudu protože jsem tam sním při vyndavání trysky nebyl , tudíž nevím jestly neudělal nějakou chybu a karburátor si nepoškodil sám ...

a ve zprávě zní jasně že pokud se toho chceš zbavit tak si to dej do bazaru ! ano je to tak .... já totiž karbec kterej si pokazil z5 nechci ... třeba ho chtít někdo bude ! ... good luck
yasuni R-kevlar
Dellorto 19mm
Klapky Stage6
Hebo R+malossi wingbell
+

AndelAš
Nově příchozí
Nově příchozí

Příspěvekod AndelAš » 17 dub 2012 20:07

Takže si to vyřizuju i s tim Apriličkem

Odesláno: dnes, 14:40
Od: milouš
Komu: AndelAš

AndelAš píše:Ahoj jsem mluvil s mechanikem a rikal ze je to v pr... Ze by to mozna nejak opravit slo ale neni zarucenej uspech.takze bohuzel budu muset poslat karburator zpet cena byla za ten karburator tech 1200 nebo kolik? To sani si necham to je ok

za karbec chtěl 750kč ale eště si sním otom promluvím , protože mě ho přinesl v krabičce ... ajá snim nic nedělal ....
vyřiď si to přímo sním , já to jen přeposílal ... já mu zítra dám 750kč co zato chtěl a už to jde mimo mě .... já ten závit nestrhnul ... :roll: je to uživatel Aprileček tak mu napiš ...

milouš
Starší žák
Starší žák
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod milouš » 17 dub 2012 20:14

ano , přesně tak :) .. kontroloval jsem pouze tu trubičku ... protože byla divná ... ale chodila .. takže ok ..... a toto byla první zpráva .... pak jsem se kuly tomu dohadoval s aprilečkem , který stím opravdu nic nedělal , takže trysku sem tam šrouboval nakonec já ,.... a to nemění nic natom že tryska tam byla zašroubovaná ve funkčním závitu , akorád po tvojí manipulaci s karburátorem a následné výměně trysky ti vyšla "špona závitu" spolu s tryskou ..... jinak , špona se většinou ulomí když "utahuješ" .... nemám se stebou očem bavit , veřejně si mě tu neprávem pomluvil a myslím že toho bylo dost, přeji ti aby se ti karbec podařilo opravit ...... jak jsem ti radil .... tekutý kov + nový závit ! (120kč)
jinak aprileček je dlouholetý kamarád , věřím mu že stím nic nedělal ...

naschledanou !!! "Radost s vámi obchodovat, opravdu ..... :evil: "

edit, zajímavé je že semnou jako prodejcem problémy nikdy nebyly až najednou ty Teď .... :D a že jsem toho tu prodal hodně !

edit2: jinak stržený závit = díra bez závitu , jak mi pak vysvětlíš to že tam tryska držela a pak ti vyjela se šponou ? ..... .... tady je jasnej důkaz že závit strženej nebyl a strhnul sis ho sám !
yasuni R-kevlar
Dellorto 19mm
Klapky Stage6
Hebo R+malossi wingbell
+

AndelAš
Nově příchozí
Nově příchozí

Příspěvekod AndelAš » 17 dub 2012 20:22

tak asi za to nemužes ty ale ten druhej ja jsem pouze vyšrouboval trysku jelikož z pod ní koukala kovová špona a ta v plovakovce namá co dělat. jinak te nepomlouvam ale upozornuju lidi to je vše

milouš
Starší žák
Starší žák
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod milouš » 17 dub 2012 20:26

koukala kovová špona , aha .... :D že si se otom ve zprávách nezmínil .... :mrgreen: dámi a pánové , nevěřím mu ani nos mezi očima , prostě si pos*** karburátor a když zjistil že mu to nepůjde opravit tak chce zpět peníze .... tak to né ..... naschle !!! ](*,)

eště že na výfuku se nedá nic pokazit , jinak by ho milousovi posílal taky zpátky :mrgreen: [-X
yasuni R-kevlar
Dellorto 19mm
Klapky Stage6
Hebo R+malossi wingbell
+

AndelAš
Nově příchozí
Nově příchozí

Příspěvekod AndelAš » 17 dub 2012 20:40

jinak na výfuku byla taky malá chybička ale za to milous nemuže jelikož nebyl dokonalej svár z výroby kolem příruby k válci byla micro dirka kterou to foukalo stacil bod Cóčkem a bylo po závadě.ale za to možná můžu taky já

AndelAš
Nově příchozí
Nově příchozí

Příspěvekod AndelAš » 17 dub 2012 20:51

Ale jinak od milouš přišla i ta s6 kovová příruba sání v POHODĚ na ní nemam nutnost povolovat podtlak a přívod oleje takže za přírubu+ karburátor -

Zpět na “Scooter-tuning.cz”